2017 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda ihtisas eğitimine başlamıştır. 2021 yılında ihtisas eğitimini tamamlamış ve psikiyatri uzmanı olmuştur. 2021-2023 yılları arasında kamu hastanelerinde uzman doktor olarak çalışmıştır. 2 yıl kamuda çalıştıktan sonra şu anda Beşiktaş/Bebek’te kendi muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Tıp fakültesi eğitimi ve psikiyatri ihtisasının yanında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi’nde sosyoloji eğitimi almıştır, 2024 yılında mezun olmuştur. 2019 yılından itibaren ‘’Psikiyatri ve Duvarın Ardı’’ isimli podcast kanalında yayınladığı bölümlerle yayın hayatına devam etmektedir. Yayınladığı podcastler pek çok kuruluş tarafından en iyi podcast dalında adalıklar kazanmıştır. Yazmak Atölyesi’nde atölyeler yürütmektedir. Akbank Sanat’ın katkılarıyla hazırlanan Psikoloji ve Sanat Söyleşileri’nde moderatör olarak görev almaktadır. ‘’Depresyon Ne İşe Yarar?’’ ve ”Romantik Kıskançlık” adında iki kitabı bulunmaktadır.  Türkiye Psikiyatri Derneği ve İstanbul Tabip Odası üyesidir. Türkiye Psikiyatri Derneği Medya ve Ruh Sağlığı, Psikiyatri ve Felsefe çalışma birimlerinde görev almaktadır. Evrimsel Psikiyatri çalışma birimi koordinatörlüğünü yürütmektedir.

İlgi alanları: DEHB (dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu), OSB (otizm spektrumu bozukluğu), duygudurum bozuklukları (tedaviye dirençli depresyon ve bipolar afektif bozukluk, anksiyete bozuklukları, panik bozukluk, psikiyatrinin epistemolojisi, fenomenolojik psikopatoloji, BDT (bilişsel davranışçı terapi), dinamik psikoterapi, grup psikoterapisi.

İlgisiz olduğu alanlar: EMDR, aile dizilimi, TMS, mindfulness, şefkat terapisi, kabul ve kararlılık terapisi, cinsel terapi, yeme bozuklukları, şizofreni.

Mesaj Gönder
1
Randevu Alın
Merhabalar, 👋
Bizlere ulaşarak hemen randevu oluşturabilirsiniz.